Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact Personen

Contact Personen

      Contact personen

Bestuur Contactpersoon Mailbox
Voorzitter Pim Koning voorzitter@sv-svv.nl
Penningmeester Laiyong Au penningmeester@sv-svv.nl
2e Penningmeester Leen Mulder secretariaat@sv-svv.nl
Secretaris Jolanda van Os secretaris@sv-svv.nl
Voetbalzaken Mario Krabbendam voetbalzaken@sv-svv.nl
Algemeen lid Wim van Hees wimvanhees@sv-svv.nl
     
Voetbal Technische Commissie Kees van Os vtc@sv-svv.nl
wedstrijdsecretaris Dennis de Ruiter wedstrijdsecretaris@sv-svv.nl
webmaster Leen Mulder webmaster@sv-svv.nl
     
Secreatiaat    
Secretariaat (algemeen)   secretariaat@sv-svv.nl
Ledenadministratie Leen Mulder ledenadministratie@sv-svv.nl
Opzeggen   opzegging@sv-svv.nl
Openingstijden secretariaat Tijdelijk GESLOTEN ivm Coronavirus

Afspraak maken kan via ledenadministratie@sv-svv.nl

maandag en donderdag 10:00 - 12:00 uur  
zterdag en zondag 11:00 - 13:00 uur  
Overige tijden op afspraak via: Leen Mulder secretariaat@sv-svv.nl
     
Sponsoring    
Inlichtingen voor sponsoring Pim Koning sponsor@sv-svv.nl
     
Jeugd    
Hoofdopleidingen Tony Lentin hoofdopleidingen@sv-svv.nl
jeugdcoordinator Dennis de Ruiter jeugdcoordinator@sv-svv.nl
     
Algemeen    
Vragen over Clubpas Leen Mulder clubpas@sv-svv.nl
Melden incidenten   incident@sv-svv.nl
Normen en Waarden   normenenwaarden@sv-svv.nl
Talentendag   talentendag@sv-svv.nl
Toernooien Maurice van Ettinger toernooien@sv-svv.nl
Vrijwilligerscoordinator Dennis de Ruiter vrijwilligerscoordinator@sv-svv.nl
     
Archivarist SVV Koos Rost ellykoosrost@hotmail.com
     
SV-SVV Adres: Postadres
  Sportpark "Harga" POSTBUS 4008
  Trimpad 14 3102 GA Schiedam
  3118 JJ Schiedam KvK  40385297
  010-4702186 (kantine) Bank
  secretariaat@sv-svv.nl NL89 INGB 0000 1948 43



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!